Hotel:

Čtyřhvězdičkový Retreat Palm Dubai vám zpříjemní pobyt ve městě. Tento luxusní hotel má klidnou atmosféru, protože leží na pobřeží východního půlměsíce v Palm Jumeirah. Resort je velmi zaměřen na zdravý životní styl a s lázeňským a wellness centrem, venkovním bazénem a veškerým vybavením, které můžete ve svém ubytování požadovat, tento resort opravdu stojí za to.

Poloha:

Dubai Marina je vzdálena 10 minuty jízdy, Burj Khalifa a nákupní centrum Dubai Mall jsou vzdálené 20 minuty jízdy. Nejbližší letiště je mezinárodní letiště v Dubaji, 25 km od hotelu. Hotel poskytuje bezplatný denní kyvadlový autobus do Mall of the Emirates v určené časy.

Pokoje:

Hotel nabízí výběr klasických pokojů a apartmá s jednou ložnicí. Všechny pokoje mají nádherný výhled a okna od podlahy ke stropu. K vybavení pokojů patří klimatizace, bezplatné Wi-Fi, satelitní TV, minibar, vysoušeč vlasů a soukromý balkon nebo terasa.

Stravování:

Středisko se může pochlubit 4 různými restauracemi, které podávají mezinárodní kuchyni a zdravá jídla. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu. Možnost dokoupení programu soft all inclusive. V hotelu se nepodávají alkoholické nápoje. 

Ostatní:

V hotelu se nachází wellness zóna se saunou, parní lázní a fitness centrem. Dále je zde venkovní bazén, bar u bazénu (pouze nealko nápoje), dětský klub a tenisový kurt.