Hotel:

Stylový a jen 5 minut chůze od pláže Vilamoura, Dom Pedro Vilamoura Resort je ideální destinací pro dovolenou v Algarve. Tento 4hvězdičkový resort, obklopený klidnými zahradami, má co nabídnout a je již dlouho oblíbenou destinací u golfistů, protože je v okruhu 10 minut jízdy od 6  kvalitních golfových hřišť.

Poloha:

Dom Pedro Vilamoura se nachází jen pár minut chůze od pláže a přístavu a je jen 25 minut od mezinárodního letiště Faro.

Pokoje:

Dom Pedro Golf Hotel nabízí 266 pokojů, včetně klubových pokojů. Všechny pokoje mají plně vybavenou koupelnu, LCD TV, telefon s přímou volbou, osobní trezor, klimatizaci, mini bar, vysoušeč vlasů, připojení k internetu, soukromý balkon s výhledem do zahrad nebo na oceán. Klubové pokoje nabízejí další vybavení, jako jsou župany a VIP přivítání při příjezdu, balkony s krásným výhledem, vyhrazené místo v jídelně a vyhrazené lehátko u bazénu.

Stravování:

Stravování lze zakoupit jako bed & breakfast, ale také jako polopenzi, plnou penzi nebo all inclusive. 

Ostatní:

Hotel má venkovní bazén s 2 dětskými brouzdalištěmi, snack bar u bazénu, plážový volejbal, fitness centrum, spa. Za příplatek mohou hosté využít saunu, masáže, tenisové kurty na jednom ze 3 tenisových kurtů v hotelu, stolní tenis, kulečník nebo golf. Na lehce kamenité pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Hotel nabízí sezónní zábavní program.