Hotel:

Dom Pedro Marina má vynikající polohu s výhledem na jachetní přístav a Atlantský oceán. Hotel poskytuje neformální prostředí a je vhodný pro golfisty.  

Poloha:

Dom Pedro Marina se nachází v pobřežním městě Vilamoura, pouhých 30 minut západně od letiště Faro. Některé z nejlepších hřiště v Algarve jsou hned za rohem. Zahrajte si na The Old Course, Victoria, Vila Sol, Millennium, Pinhal, Laguna a Quinta do Lago a získejte to nejlepší z vaší golfové dovolené. Dom Pedro Marina Hotel se nachází jen 50 metrů od přístavu a 150 metrů od řady obchodů, barů a restaurací. Pláž je vzdálená asi 300 metrů od hotelu.

Pokoje:

Hotel má k dispozici 100 pokojů a 55 apartmánů včetně čtyř prezidentských apartmá s vlastní vířivkou na balkoně. Všechny pokoje mají klimatizaci, minibar, trezor, telefon, vysoušeč vlasů, TV a rádio. Většina pokojů má také balkon.

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Zakoupit lze i s večeří - výběr z menu. 

Ostatní:

Dom Pedro Marina Hotel má venkovní bazén se samostatným bazénem pro děti a je obklopen sluneční terasou s lehátky a slunečníky. K dispozici je také vnitřní vířivka a herna. Hosté mohou také využívat zařízení v sousedním sesterském hotelu, Dom Pedro Golf, včetně tenisových kurtů, sauny a volejbalu.