Hotel:

Dom Pedro Madeira má výhled na pláž Machico Bay a je jen pár kroků od malebné a historické rybářské vesnice Machico, kde se zelená hora setkává s temně modrým Atlantikem. Poloha hotelu, denní a večerní zábavní program, vynikající vybavení a nabídka výletů z něj činí ideální základnu pro objevování ostrova. Hotel byl nedávno zrekonstruován a nabízí nový balíček „All Inclusive“.

Poloha:

Dom Pedro se nachází 5 km od letiště Madeira a 200 metrů od pláže. 

Pokoje:

Celkem 218 pokojů, které se skládají z junior suite, klubových pokojů, klasických pokojů s výhledem na moře a klasických pokojů s výhledem do zahrady. K dispozici jsou také třílůžkové pokoje a jednolůžkové pokoje. Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV, telefonem s přímou volbou, ústředním topením, klimatizací a osobním trezorem. Pokoje typu Club mají vlastní balkon, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, fén a župany.

Stravování:

Stravování lze zakoupit pouze se snídaní, ale také jako polopenzi nebo all inclusive. 

Ostatní:

K vybavení patří venkovní bazén s mořskou vodou, dětský bazén, sluneční terasa s lehátky a ručníkem, herna, tenisový kurt a sportovní hřiště. Součástí hotelu je také bufetová restaurace, snack bar u bazénu a piano bar s pravidelnou živou zábavou. Hotelové služby zahrnují nepřetržitě otevřenou recepci, prádelnu, bezplatný přístup na internet ve vstupní hale, pokojovou službu (omezené hodiny), kadeřnictví a obchod se suvenýry.