Hotel:

Tento moderní hotel nabízí prostorné pokoje s balkonem s výhledem na moře nebo golfové hřiště. Může se pochlubit bazénem ve stylu laguny, lázeňským centrem a 2 restauracemi přímo u závodního okruhu Yas Island.

Poloha:

Hotel Abu Dhabi Park Inn je vzdálený méně než 3 km od nového zábavního parku Ferrari World. Na mezinárodní letiště v Abu Dhabi odtud dojedete za pouhých 7 minut a hotelové parkování je k dispozici zdarma.

Pokoje:

Hotel Park Inn má pokoje zařízené ve svěžích barvách se satelitní TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránkou a sprchou. V celém hotelu zdarma funguje Wi-Fi.

Stravování:

V restauraci Mint se podávají mezinárodní jídla a v Amerigos Bar & Restaurant se servírují autentické mexické pokrmy. V baru Sands u bazénu si po celý den můžete dát občerstvení a nápoje. Stravování je k dispozici buď se snídaní, a nebo s polopenzí či plnou penzí. 

Ostatní:

Mezi rekreační zázemí hotelu patří lázně s vířivkou, parní sauna a sauna. Hosté si mohou zahrát tenis na osvětleném kurtu a pro malé návštěvníky je připraven dětský koutek.