Hotel:

Crowne Plaza má výhled na greeny hřiště Yas Links a Arabský záliv. Komplex se nachází jen kousek od pláže Yas v blízkosti golfu, několika parků a proslule známých atrakcí jako např. Yas Waterworld nebo Ferrari World.

Poloha:

Crowne Plaza Abu Dhabi Yas Island je moderní hotel pro středně náročnou klientelu, nachází se 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Abu Dhabi a 20 jízdy od obchodního centra Abu Dhabi, mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno 130 km.

Pokoje:

Ve svěžích světlých pokojích najdete klimatizaci, koupelnu s WC, fén, televizí, minibar, telefon, varnou konvici a připojení k internetu. 

Stravování:

Crowne Plaza nabízí celou řadu restaurací a barů. Můžete si pochutnat na libanonské kuchyni nebo navštívit Stills, kde se podává široká škála mezinárodního točeného piva. Jing Asia nabízí celodenní stravování. Součástí hotelu je také bar u bazénu. Snídaně se podává formou bufetu, za příplatek jsou k dispozici obědy a večeře. Možnost i all inclusive. 

Ostatní:

V hotelovém komplexu je hostům k dispozici recepce, trezory na recepci, 5 restaurací, bar, bazén, lázně, sauna, pára, dětské hřiště, hlídání dětí, konferenční místnosti, business centrum, a směnárna. Posilovna, squash. Sportovní aktivity v okolí hotelu: golfové hřiště cca 2 minuty jízdy, nakupování, výlety.