Hotel:

St. Regis je prvním resortem otevřeným na Blízkém východě, který svým klientům nabízí nejen koupání a slunění na nedotčené bílé přírodní pláži Saadiyat, nejen nezapomenutelné golfové zážitky na 18-ti jamkovém golfovém hřišti, ale i mnohem více. Resort je tvořen 377 pokoji a suite, 33 St, Regis vilami a 259 St. Regis apartmány, ale kromě toho svým klientům nabídne i zábavní komplex obchodů a restaurací, luxusní funkční prostory až pro 1500 osob, špičkové Irridium Spa centrum a Athletic Club - exklusivní fitness centrum s tenisovými a squashovými kurty, 4 bazény zahrnujícími bazén pro dospělé s jacuzzi a zálivy, stejně jako bazén s jeskyněmi a skluzavkami. K dispozici klientům je také venkovní bazén (teplotně regulovaný). Znalci dobrého jídla pak mají možnost výběru ze 7 špičkových gastronomických zařízení. Samozřejmostí je Wi-Fi internet zdarma. Promyšlená středomořská architektura se v celém resortu doplňuje moderním interiérovým designem a inteligentně využívá přírodních produktů a prvků. Toto vše je doplněno týmem zkušených a profesionálních butlerů, kteří Vám poskytnou diskrétní služby.

Poloha:

Abu Dhabi, Saadiyat Island. Elegantní resort otevřený koncem roku 2011, leží přímo u písečné pláže a u golfového hřiště. Vzdálenost od letiště v Abu Dhabi cca 20 minut jízdy, od letiště v Dubaji cca 90 minut jízdy, 7 minut od centra Abu Dhabi a 10 minut jízdy od zábavního Ferrari World Parku.

Pokoje:

Luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají klimatizaci, satelitní televizor, koupelnu s vanou a sprchou, možnost internetového připojení, trezor, balkon nebo terasu s výhledem na moře, golfové hřiště nebo do zahrady.

Stravování:

Snídaně bufetovou formou v hlavní restauraci. Možnost obědů a večeří formou bufetu, nebo s obsluhou v některé z restaurací à la carte.

Ostatní:

Golfové hřiště, rozsáhlá nabídka masážních a relaxačních procedur, tenisové kurty, hřiště na squash, posilovna, sauna a parní lázně.