Hotel:

Korineum Golf & Beach Resort je jedinečné místo, kde se vám dostane vřelé pohostinnosti a dokonalé profesionality. Letovisko je ve skutečnosti součástí historie tohoto malého ostrova, protože se pyšní domovem prvního 18 jamkového golfového hřiště v severní části Kypru. Nádherně upravené trávníky a dokonale udržované golfové hřiště nejsou jediným lákadlem letoviska. Je jím také soukromá písčitá pláž, která nabízí klid pro odpočinek. Dramatická krása letoviska vás jistě nadchne díky své lokalitě mezi pobřežím Středozemního moře a pohořím Beşparmak. 

Poloha:

Resort se nachází severním pobřeží kyperského ostrava, cca 40 minut jízdy od mezinárodního letiště Ercan a nebo 1 h 30 min jízdy od mezinárodního letiště Larnaca. 

Pokoje:

Pokoje mají 31 - 36 metrů čtverečních a najdete v nich francouzský balkon, 32 '' LCD HD TV, vanu, mini-bar, bezpečnostní schránku, wi-fi, ústřední topení a chlazení, satelitní televizní kanály. 

Stravování:

V resortu se nachází několik restaurací a barů - v hlavní budově, na pláži nebo u golfového hřiště. Podávají se zde snídaně a večeře bufetového stylu, ale i stylem à la carte. Bary nabízejí širokou škálu alkoholických koktejlů a nealkoholických nápojů. 

Ostatní:

Ceny ubytování vždy zahrnují polopenzi, bezplatné bezdrátové připojení, vstup na pláž a do bazénu, parkování a bezplatné používání posilovny, vstup na putting a chipping green a 2 hodiny denně na antukových tenisových kurtech. Zrelaxovat můžete v lazeňském a wellness centru, které mají dvě masážní místnosti, jacuzzi, saunu a odpočinkové prostory.