Hotel:

Tento velkolepý pětihvězdičkový resort obklopený hustou tropickou zahradou je jedinečně moderní a poskytuje dokonalý útěk pro náročné hosty hledající báječné útočiště se stejnou mírou relaxace a aktivit. Long Beach Mauritius nabízí špičkové služby a moderní luxus pro aktivní páry a rodiny podél neposkvrněné pláže, která se vlévá do azurových vod, kde je energie tak čistá a zářivá, že ji můžete cítit.

Poloha:

Toto ubytování se nachází 6 minut chůze od pláže. Resort Long Beach se nachází v letovisku Belle Mare, v bezprostřední blízkosti 1 km dlouhé pláže s bílým pískem, a nabízí 3 venkovní bazény, wellness centrum i zdarma dostupné Wi-Fi připojení.

Pokoje:

Resort poskytuje ubytování v moderních, stylových a prostorných pokojích s balkony a výhledem na moře. Součástí všech je TV s plochou obrazovkou, dokovací stanice pro iPod, psací stůl i vlastní koupelna se sprchou, vanou a bezplatnými toaletními potřebami. Některé pokoje se nacházejí přímo u pláže.

Stravování:

Každý den je k dispozici snídaně, oběd i večeře. Rezort má celkem 5 restaurací podávajících pokrmy z celého světa připravované z čerstvých sezonních surovin

Ostatní:

Resort má krásné wellness centrum Cinq Mondes Spa & Wellness Retreat i galerii umění. Během svého pobytu se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně včetně fitness vojenského tréninku na pláži a pro milovníky hudby je organizován kurz pro dýdžeje. Zúčastnit se můžete i kurzu Mixology, kde se pod vedením barmanů společnosti Travelling Bartenders naučíte míchat koktejly, nebo kurzu vaření. Rezort leží 30 minut jízdy autem od golfového klubu Ile aux Cerfs s 18jamkovým hřištěm, přičemž hosté mají nárok na zvýhodněné green fee a zdarma mají transfer hotelovým shuttle busem. Stejně tak na hřiště Anahita Golf Course (dojezdová vzdálenost stejná, rovněž podmínky pro green fee i hotelový shuttle).