Hotel:

Celý komplex obsahuje cosi z koloniálního ducha ostrova Mauricius s jeho plantážemim pěstěnými tropickými zahradami i jemnými vodami řeky Citronniers.

Poloha:

Elegantní resort leží na jižním pobřeží ostrova přímo u golfového hřiště Bel Ombre a krásné pláže s bílým pískem. V přilehlém okolí se rozprostírá jedinečná přírodní rezervace Valriche. Laguna je obklopená útesy a pláží, ale i 18-ti jamkovým a 9-ti jamkovým golfovým hřištěm. Hotel je postaven ve stylu místní tradiční architektury. Letiště je vzdálené cca 30 km.

Pokoje:

Resort je inspirován koloniální architekturou, která vytváří romantický dojem. 158 pokojů a apartmánů se nachází ve vilkách a v každé z nich je maximálně osm pokojů. Každý z pokojů má vlastní koupelnu a oddělené WC. Do standardního vybavení pokojů patří satelitní televize, sušič na vlasy, minibar, elektronický trezor, DVD/CD přehrávač, minibar s vybavením pro přípravu čajů a kávy, balkón/veranda, individualně ovládatelná klimatizace a stropní ventilátor.

Stravování:

Stravování je formou polopenze. Za příplatek k dispozici all inclusive nazývaný "Gourment Bliss". V resortu je na výběr z 8 restaurací a barů.

Ostatní:

Windsurfing, šlapadla, kajak, vodní lyže, rybaření, potápění, katamarán., horská kola. 4 bazény a 1 dětský bazén, loď se skleněným  dnem, šnorchlování, tenis. šipky, stolní tenis, biliard, lukostřelba.