Hotel:

Součástí hotelu je lázeňské centrum nabízející klientům hotelu množství léčebných a relaxačních procedur. Několik restaurací je rájem všech gurmánů, v barech můžete trávit nejeden večer. Kromě léčebných procedur tu je krytý a venkovní bazén, sauna, pára a salon krásy (manikura, pedikura, kosmetika). Součástí resortu je i Villapark stojící mezi golfovým hřištěm a hotelem Greenfield. V současné době je možné si jednu z vil zakoupit či dlouhodobě pronajmout, v budoucnu se uvažuje i o krátkodobých pronájmech. Vily skýtají prožití opravdu klidné a ničím nerušené dovolené se vším luxusem a komfortem.

Poloha:

Maďarsko nabízí přes 300 přírodních termálních pramenů a jedněmi z nejvyhledávanějších jsou právě ty ve středisku Bükfürdö. Na jeho okraji byl postaven luxusní resort Greenfield Hotel & Spa. 

Pokoje:

209 pokojů má výhled na golfové hřiště nebo na okolní krajinu, je vkusně, moderně a stylově vybaveno. Pokoje jsou klimatizovány, mají koupelnu, vysoušeč vlasů, WC, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou provolbou, možností připojení na internet a kompletní hotelový servis.

Stravování:

All Inclusive Basic zahrnuje welcome drink, neomezeně nealko, kávy, čaje po celý den, oběd formou bufetu, večeře formou bufetu včetně neomezeného množství vína a piva po dobu večeře do 22.00 hodin v Seasons restauraci a Piano Baru.

Ostatní:

Kromě hraní golfu na přilehlém mistrovském golfovém hřišti mohou klienti hotelu využívat vnitřní i venkovní bazén, fitness studio, účastnit se fitness a sportovních programů v hotelu, aerobic.  Masáže a procedury (doporučujeme rezervaci).