Hotel:

Hostům hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, dvě hlavní restaurace, tři restaurace a la carte, snack bar, bar u bazénu, bar na pláži, Oasis bar, vitamin bar (pro klienty s polopenzí konzumace v barech za poplatek), parkoviště, dětské hřiště, knihovna, animace, amfiteátr, disko, mini klub pro děti 4-12 let (10:00-19:00), odpočívárna pro děti, centrum zdraví, lékař, prádelna, foto servis, obchody, kadeřnictví, počítačové hry, internet café, směnárna.

Poloha:

Velmi luxusní resort s vlastním golfovým hřištěm se nachází necelých 50 km od Antalye v tropické zahradě na pobřeží Středozemního moře v piniových hájích na úpatí pohoří Taurus. Celý komplex se skládá z hlavní budovy, dvouposchoďových vilek a bungalovů.

Pokoje:

Hotel nabízí ubytování v luxusních pokojích s výhledem do zahrady, z nichž v každém je k dispozici satelnitní TV, minibar, trezor a klimatizace. Samozřejmostí je vlastní plně vybavená koupelna včetně vysoušeče vlasů. Každý pokoj má také balkon či terasu.

Stravování:

V ceně je velmi bohaté all inclusive. V hotelovém areálu lze navštívit 6 restaurací - 2 hlavní restaurace Mosaique a Anatolia nabízejí speciality mezinárodní kuchyně, dále italská L'Ancora restaurace, restaurant Harem s mezinárodní kuchyní, Turkuaz restaurant s nabídkou místních specialit a restaurace Pescado s širokou nabídkou ryb a mořských plodů. K dispozici je také sushi bar a dále 5 barů s nabídkou různých druhů nápojů.

Ostatní:

Hotel nabízí širokou škálu sportovních aktivit, několik bazénů pro děti i dospělé, velký aquapark, k dispozici jsou dvě fotbalová hřiště a 4 tenisové kurty. Hosté mohou také využít nabídky vodních sportů na pláži (např. vodní lyže či potápětní). Vedle sportovního vyžití nabízí hotel široký animační program, jeho součástí jsou koncerty a taneční vystoupení, k dispozici je také dětský miniclub pro děti všech věkových kategorií. Hosté mohou navštívit také luxusní lázně s širokou nabídkou procedur, součástí jsou turecké lázně, sauna a bohatá nabídka masáží.