Hotel:

Romantický úkryt, ohromující architektonický design, luxusní prostředí. Vyberte si z jedno z 64 apartmá Junior, 12 rodinných apartmánů, 12 vil nebo Princely Villa v Constance Prince Maurice. Hotel leží uprostřed svěží tropické zeleně. Bazén infinity a přírodní rezervace dodávají celému prostředí pocit klidu. Struktura hotelu je v noci malebná a je obohacena o teplá světla umístěná tak, aby harmonizovala s prostředím.

Poloha:

Resort leží na severovýchodním cípu ostrova - cca 35 km od města Port Louis. Nachází se přímo na soukromé pláži s bělostným pískem.  

Pokoje:

Každý pokoj má ve vybavení klimatizaci, koupelnu s vanou, oddělenou sprchu/WC, fén, minibar, 24 hodinovou pokojovou službu, výběr polštářů po příjezdu z "polštářového menu", zařízení na přípravu kávy a čaje, trezor, satelitní televizi, Hi-Fi, telefon, Apple Mac mini, bezplatnou Wi-Fi. 

Stravování:

Na gastronomii si Prince Maurice opravdu zakládá a nabízí luxusní pestré bufety a à la carte menu. K dispozici jsou 3 restaurace - Archipel, Le Barachois, Asian. 3 bary - Laguna Bar, Lotus Lounge, Floating Bar a vinný sklípek. 

Ostatní:

Spa s širokou nabídkou masáží a jiných procedur, kajaky, šnorchlování, šlapadla, potápění, windsurfing, 2 tenisové kurty, zapůjčení kol, posilovna a skupinové lekce v ní pod vedením trenérů. 2 osmnáctijamková hřiště s prémiovými službami u hotelového resortu resortu Constance Belle Mare Plage, kam má hotel nasazen bezplatný shuttle.