Hotel:

Hotel nabízí kvalitní ubytování v pokojích se speciálním designem včetně polopenze.  Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu. K večeři máte možnost ochutnávat kvalitní domácí víno bez poplatku. V hotelu se nachází spousta speciálních restaurací a barů. Zde můžete ochutnat typická jídla např. turecké kuchyně, navštívit disco či  ochutnat koktejly v baru. K dispozici je pokojový servis 24 hodin denně. Nejbližší golfová hřiště jsou: Gloria golf - přímo v areálu, Nobilis GC 100 m, National GC 12 km, TAT GC 14 km. Naleznete zde pohodlí, spoustu zábavy a kulturního vyžití.

Poloha:

Hotel se nachází v městě Belek přímo na pláži, 42 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Místo, kde podle mytologických pověstí žili bohové, nyní odhaluje svá tajemství. Moře, slunce, historie a příroda jsou zde v perfektní harmonii. Město Belek leží mezi plážemi a pohořím Taurus. Je to moderní a atraktivní město se spoustou malých barů, fascinujících restaurací a nákupními středisky. Místní lidé nazývají Belek nebem na zemi.

Pokoje:

Celkem 420 pokojů klimatizovaných pokojů, vlastní sociální zařízení (sprcha, WC, vysoušeč vlasů, hygienické potřeby), trezor, televize, rádio, minibar, klimatizace, balkon nebo terasa. Ve všech pokojích je dostupné bezdrátové připojení k internetu.

Stravování:

Stravování formou all inclusive. Středomořské speciality nabízí hlavní restaurace Mythos, dále jsou k dispozici 2 a la cart restaurace nabízející jídla asijské a francouzské kuchyně a nakonec 6 barů s širokou nabídkou nápojů a drobného občerstvení. V ceně je polopenze formou bohatého bufetu.

Ostatní:

V areálu jsou k dispozici tenisové kurty, dále 4 fotbalová hřiště, plně vybavená posilovna, cvičební kurzy (aerobik, pilates, powerball, spinning apod.) a samozřejmostí jsou i vodní sporty na pláži. Důležitou součástí je také lázeňská zóna - v nabídce je thalassoterapie, různé druhy masáží, kompletní péče o tělo i obličej, vířivky a Turecké lázně. Dále lze využít půjčovny jízdních kol, vyzkoušet lze i střelbu z luku nebo biliard, samozřejmostí jsou 1 venkovní a 1 krytý bazén.