Hotel:

235 pokojů – 92 pokojů prestige, 137 junior suite (s výhledem na moře nebo u pláže), 6 deluxe suite a 21 vil s vlastními bazénky, recepce, 7 restaurací, 5 barů, konferenční místnost, butiky.

Poloha:

Rozsáhlý hotelový komplex leží na východním pobřeží ostrova v laguně obklopené 2 kilometrovou pláží s jemným bílým pískem. Hostům jsou k dispozici 2 golfová hřiště, která jsou součástí resortu.

Pokoje:

Klimatizace, SAT/TV, hudební kanál, připojení na internet, minibar, trezor, fén, koupelna se sprchou/vanou, WC, balkon nebo terasa. 24hodinová pokojová služba. Všechny pokoje a suity jsou situovány směrem k moři.

Stravování:

All inclusive. Snídaně i večeře podávané formou bohatého bufetu.

Ostatní:

Místnost se společenskými hrami, dětské hřiště, dětský bazén, dětský klub (zábavní a sportovní programy pro děti 4–7 a 8–12 let), fitness, sauna, parní lázeň, salon krásy, 2 jacuzzi, 3 bazény, squash, stretching, aerobic, vodní aerobic, jóga, vodní lyžování, loď se skleněným dnem. 2 osmnácti-jamková golfová hřiště (The Legend a Links), windsurfing, šlapadla, kajaky, šnorchlování, 4 tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, bowling, plážový volejbal, elektronické hry, organizované sportovní programy, večerní zábavní programy. Za poplatek: masáže, kosmetické procedury, plachtění, jízda na člunu, rybaření, potápění s kyslíkovým přístrojem, rybaření na moři. výlety do laguny, půjčování horských kol, hlídání dětí, minibar na pokoji.