Hotel:

Rosewood Mayakoba je obklopen klikatými lagunami, svěží mangrovovou džunglí a nedotčenou pláží z bílého písku. Nabízí soukromý svět vzácné a rafinované krásy podél mexické riviéry Maya.

Poloha:

Rezort se nachází na poloostrově Yucatán v jihovýchodním Mexiku. Rosewood Mayakoba leží v srdci Riviera Maya, slavného úseku karibského pobřeží známého svými plážemi s bílým pískem, azurovými vodami, tropickými džunglemi a mayským dědictvím. Leží jižně od Cancúnu a 15 minut severně od Playa del Carmen. Středisko má výhodnou polohu kousek od starobylých mayských ruin, ekologických parků, úchvatných pláží, golfových hřišť, nespočetných vodních sportů a potápění ve Velkém mayském útesu - druhém největším korálovém systému na světě,

Pokoje:

Rosewood Mayakoba nabízí 129 exkluzivních apartmá a řadu soukromých rezidencí s více místnostmi.. Ať už se nachází mezi klikatými lagunami nebo výhledem na Karibské moře, ubytování v hotelu umělecky spojuje úchvatnou přírodní krásu této oblasti s klidným vnitřním obývacím prostorem. Každé apartmá nabízí příjemný půdorys, velké terasy, moderní nábytek.

Lagoon Studio Suite (73m2) má vyhřívaný bazének, venkovní palubu pro přistavení loďky. Po příjezdu bude nachystán uvítací balíček, miska čerstvého ovoce a balená voda doplňovaná denně. Dále je na pokoji bezplatná káva a čaj, k dispozici je WiFi na pokoji s prémiovými službami, Bose sound system, satelitní televize a hudba, přehrávač CD a DVD a dokovací stanice pro iPod, duální telefonní linka pro modem / telefon, klimatizace, bezpečnostní schránka, fén, žehlička a žehlicí prkno-

Stravování:

K dispozici hostům jsou tyto luxusní restaurace a bary: Casa del Lago - inspirováno italskou kuchyní s příchutěmi mexické, Casa del Lago Bar - mexické tapas, koktejly Margarita a další, Punta Bonita - tradiční mexická kuchyně jižního pacifického pobřeží, Agave Azul Sushi Bar & Tequila Bar - mořské plody inspirované asijskou kuchyní, přes 100 druhů premiových tequil, Aquí Me Quedo - kuchyně karibského pobřeží, vstup pouze pro dospělé, La Ceiba Garden & Kitchen - Majský kulinářský zážitek, La Fondita - Tacos, Tostadas & Mezcal.

Zakoupit lze snídani, polopenzi, i plnou penzi. 

Ostatní:

Klientům je k dispozici soukromá pláž s volejbalem a fotbalem, šest bazénů, vodní sporty včetně šnorchlování, kayakingu, Rosewood Spa®, fitness centrum s jógou a pilates, El Camaleón mistrovské golfové hřiště (shuttle na hřiště zdarma), resort zážitky včetně jízdy na koni, hlubinného rybolovu, výletů za delfíny a mnoho dalšího. Dále hlídání dětí, 24hodinový sluha, 24hodinová pokojová služba.