Hotel:

Las Ventanas Al Paraiso se nachází v pouštním prostředí s ohromujícími architektonicky upravenými zahradami kaktusů, aloe vera a sukulentů, které stékají směrem k azurovému Tichému oceánu. Díky svému soukromí a servisu je oblíbenou a exkluzivní zimní destinací.

Poloha:

Klidné letovisko Rosewood se nachází v Los Cabos v Mexiku na poloostrově Baja California Sur. Na letiště San Jose del Cabo je to 20 minut.

Pokoje:

Všechny pokoje mají balkon/terasu, jsou vybavené klimatizací, mini-barem, telefonem, trezorem, satelitní televizí, DVD přehrávačem, vířivou vanou, Wi-Fí, denním tiskem, žehličkou s žehlicím prknem. Určité typy pokojů mají také kávovar, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, fitness vybavením. 

Stravování:

Klientům jsou k dispozici tyto luxusní restaurace a bary: La Cava - restaurace pro privátní stolování, La Botica Speakeasy Piano Bar - koktejly a lehká jídla, Arbol - restaurace na asijský způsob, El Restaurante - tradiční mexická kuchyně, Sea Grill - kontinentální, Tequila & Ceviche Bar - tradiční mořské plody.

 

Ostatní:

Součástí resortu je pláž, 8 venkovních bazénů, spa, posilovna a venkovní tenis. V okolí si můžete užít mnoho aktivit jako například jízdu na kole, plavbu lodí/plachtění, rybolov, kurz golfu, jízdu na koni, jogging, potápění, šnorchlování nebo vodního lyžování.