Hotel:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou (marocká – nutná předchozí rezervace), bar, snack bar, lobby bar, obchod, Wi-Fi v lobby (zdarma), kadeřnictví, konferenční místnost, připojení k internetu (za příplatek), bazén, dětský bazén, miniklub.

Poloha:

Hotel sítě Iberostar, vyhlášené velmi dobrými službami, je postaven do tvaru U, v jehož středu je krásná zahrada plná palem s bazénem a sluneční terasou. Disponuje 470 pokoji, z nichž 160 rodinných je situováno v přízemí s přímým vstupem do zahrady. Pokoje jsou moderně vybavené a nabízejí komfort potřebný ke strávení pohodlné dovolené. Dětem je k dispozici miniklub i dětský bazén, dospělí mohou využít zázemí hotelového spa s krytým bazénem, saunou a hammamem. Hotel disponuje konferenční místností až pro 370 osob. Dovolenou zde ocení jak rodiny s dětmi, které zde naleznou vynikající zázemí, tak i klienti vyhledávající výborné služby, pohodlí a krásnou písečnou pláž.

Pokoje:

Klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, minibar, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, nebo sprchou, vysoušeč vlasů, WC), trezor na pokoji (za poplatek).

Stravování:

All Inclusive: 10.00–24.00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Během večeře je vyžadováno formální oblečení.

Ostatní:

Animační programy, večerní programy, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, fitness, šipky, boccia, lekce tance, basketball, fotbal. Za poplatek 3 tenisové kurty, SPA centrum, wellness, golf, krytý bazén, sauna, vířivka, masáže, salón krásy, kadeřnictví, pára, vodní sporty na pláži.