Hotel:

K vybavení objektu patří přijímací hala s recepcí, výtahy, 3 restaurace, piano bar s terasou a obchody. Hostům je dále k dispozici krásná a rozlehlá zahrada s bazénem s barem u bazénu a opalovací terasou. Lehátka, ručníky a slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Poloha:

Velmi pěkný a luxusní hotel Sentido Kenzi Menara Palace leží nedaleko centra Marakéše, kde naleznete velké množství nákupních a zábavních možností. Letiště Marakéš je vzdáleno cca 15 minut jízdy.

Pokoje:

K dispozici jsou stylově zařízené pokoje v elegantním marockém stylu. V pokojích je klimatizace, ústřední topení, obývací část a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. V pokojích je koberec, dvoulůžková postel nebo kingsize manželská postel. K dispozici je také mini lednička a varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi.

Stravování:

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Možnost pozdější snídaně. Snacky po celý den (10:00-16:00 h.) Odpoledne káva/čaj a jemné pečivo. Od 9:00 do 23:30 h. místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Minibar je denně doplňován nealkoholickými nápoji.

Ostatní:

Hostům je k dispozici badminton, boccia a fitness. Za poplatek: tenis. Za poplatek je možné využít spa se saunou a hammam.