Hotel:

Tento unikátní boutique hotel byl vystavěn přímo v nádherném zálivu Tamarina Bay, poblíž golfového hřiště Tamarina. Téměř všechny z 50 Deluxe pokojů mají výhled na moře. Hotel má velice poklidnou atmosféru, vhodný je hlavně pro golfisty, kterým je k dispozici 18-jamkové hřiště, které nabízí úchvatné výhledy. 

Poloha:

Tamarina hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Mauricius, poblíž zálivu Tamarina Bay, který je známý jako záliv, kde je možné pozorovat a plavat s delfíny.

Pokoje:

Hotel má 50 dvoulůžkových pokojů typu Deluxe, vybaveny jsou klimatizací, prostornou koupelnou se sprchou, minibarem, satelitní televizí s DVD přehrávačem, trezorem, Wi-Fi, každý pokoj má balkon s výhledem na moře. Hotel nenabízí pokoje s přistýlkou, ani rodinné pokoje.

Stravování:

Resort nabízí 3 restaurace a 2 bary. Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu.

Ostatní:

Hotel nabízí svým hostům zdarma šnorchlování a výlety na lodi s proskleným dnem. Najdete zde dva bazény, 4 masážní místnosti, kde nabízí velký výběr procedur a masáží. Dále jsou k dispozici 2 tenisové kurty, plně vybavené fitness centrum a vodní aktivity jako například kite surfing nebo paddle board.