Hotel:

Hotel se 60 pokoji je součástí golfového areálu, který byl navržen slavným hráčem Ianem Woosnamem a s výhledem na jednu z nejkrásnějších scenérií v regionu.

Poloha:

Resort se nachází 60 km (40 minut jízdy) severně od Varny na pobřeží Černého moře poblíž známých letovisek Sv.Konstantin a Elena, Zlaté písky a Albena. Naleznete zde kilometry širokých písečných pláží na pozadí historie, kde se mísí pravěk s thráckou civilizací, Římany, Řeky, byzantskou érou a islámem.

Pokoje:

Hotel Lighthouse nabízí luxusní pokoje a apartmá, stejně jako apartmány a vily v části Lighthouse ApartHotel. Všechny se vyznačují moderním zařízením, klimatizací a balkonem.

Stravování:

Hotel nabízí snídani, polopenzi nebo all inclusive.

Ostatní:

Hosté mohou využívat sportovních a volnočasových zařízení. K dispozici jsou 3 restaurace, whiskey a doutníkový salonek, stejně jako plážový bar. Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Rybaření, Herna, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Gril, Cyklistika, Turecká/Parní lázeň, Potápění, Jízda na koni, Šnorchlování, Minigolf, Venkovní bazén (sezónní), Krytý bazén (po celý rok).