Hotel:

Thracian Cliffs Golf Resort & Spa je prvním 5* resortem v Bulharsku na pobřeží Černého moře a vytváří pro své hosty unikátní nový zážitek z dovolené. Podle mnohých je tento hotel nejlepším na celém Balkáně. Je zde k dipozici vše, na co si jen člověk dokáže vzpomenout ať už se jedná a o skvělé golfové hřiště, krásnou pláž, lázně nebo kvalitní restaurace. Všechny tyto věci jdou ruku v ruce s nádhernou scenérií a prvotřídní kvalitou poskytovaných služeb.

Poloha:

Resort se nachází 60 km (40 minut jízdy) severně od Varny na pobřeží Černého moře poblíž známých letovisek Sv.Konstantin a Elena, Zlaté písky a Albena. Naleznete zde kilometry širokých písečných pláží na pozadí historie, kde se mísí pravěk s thráckou civilizací, Římany, Řeky, byzantskou érou a islámem

Pokoje:

Ubytovací kapacity jsou rozděleny do dvou vesniček rozdělených jezerem. Marina Village je vystavěna okolo pěkného náměstí, s obchody, restauracemi a kavárnami. Je zde 64 apartmánů - 38 s jednou ložnicí, 18 se dvěma ložnicemi, 8 se třemi ložnicemi. Hillside Village leží 150 metrů nad mořem a nabízí díky tomu výhled na hřiště a na Černé moře. Zde se nachází 87 apartmánů - 12 studií, 24 s jednou ložnicí, 45 se dvěma ložnicemi, 6 se třemi ložnicemi. Všechny apartmány jsou vybaveny koupelnou s vanou, sprchovým koutem a fénem na vlasy, klimatizací, LCD TV se satelitem, telefonem, Wifi a balkónem.

Stravování:

Hosté se stravují v jedné ze 3 hotelových restaurací, které nabízejí jak typickou bulharskou kuchyni, tak i speciality z oblasti Provensálska nebo Maroka.

Ostatní:

Hosté mají k dispozici plně vybavené hotelové Spa, které se rozkládá na 460 m2 a nabízí široké množství léčebných procedur a masáží podle thajských, indonéských, indických, japonských, tureckých a bulharských návodů. V resortu jsou dále 4 bazény, tenisové kurty, privátní pláž s lehátky, dětský herní klub a 18 jamkové hřiště navržené samotným Gary Playerem. Na pláži u hotelu je možné dělat vodní lyžování, parasailing, windsurfing, potápění, rybaření, beach volejbal a jízdu na kajaku.