Hotel:

Původní palác z 15. století byl přestavěn v luxusní 5* hotel nabízející prvotřídní servis. V některých chodbách a pokojích jsou dodnes zachovány původní fresky s ručními malbami a mramorovými krby. Hostům je kromě recepce k dispozici několik restaurací a barů, prádelna a čistírna, směnárna, baby sitting, mini klub pro děti, consierge, 24 hodinový servis, velké konferenční centrum a lázeňské centrum.

Poloha:

Hotel Palazzo Arzaga je situován mezi malebné vršky v těsné blízkosti jezera Lago di Garda v přírodní rezervaci přibližně 30 km od Verony. Zdejší okolí patří mezi skvosty italské kultury a gastronomie. Kromě historického města Verona je možné navštívit i další nádherná města jako Brescia, Mantova nebo Cremona. Jen pár kilometrů od hotelu se nachází velký aquapark Gardaland nebo zábavný park Canevaworld.

Pokoje:

Pokoje  jsou velmi vkusně vybaveny starožitným nábytkem z období let 1760-1850, jsou klimatizovány, mají koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, WC, dále mají minibar, satelitní TV, telefon s přímou provolbou a trezor.

Stravování:

V ceně je snídaně formou velmi bohatého bufetu.

Ostatní:

Hosté hotelu mají mnoho možností ke sportovnímu vyžití. Je tu možnost jízdy na koních, cyklistiky, plachtění na jezeře, kanoingu, windsurfingu, potápění, střelby na asfaltové holuby a lovu. Přímou hotelu se nachází jedno z nejkrásnějších a nejhezčích mistrovských golfových hřišť z dílny Jacka Nicklause. Součástí resortu je i golfová akademie od Garyho Playera. Dále je tu skvělé relaxační a lázeňské centrum, dva tenisové kurty, běžecká trať pro jogging, venkovní bazén a vnitřní bazén s termální vodou, tělocvična a sauna.