Hotel:

Resort je modelem spojení moderní architektury s okolní přírodou. Městské domky a vily jsou postaveny v okolí mistrovské osmnáctky. Z resortu se nabízí nádherný výhled na lagunu Óbidos. Celý resort zahrnuje plochu 1 576 210 m2 a zahrnuje 601 domků a vilek.

Poloha:

Bom Sucesso Resort se nachází ve městě Óibidos na západním pobřeží a je vzdálen 50 minut cesty od letiště v Lisabonu. Město Porto je vzdáleno asi 255 km.

Pokoje:

Každá z vil má obývácí pokoj s krbem, LCD televizí, DVD, Hifi a mp3 přehrávačem. V obývacím pokoji se dále nachází jídelní kout. Kuchyň je plně oddělená a vybavená například i kávovarem Nespresso. Venku najdete privátní terasu, ze které je východ do společné zahrady a k bazénu.

Stravování:

Hostům jsou k dispozici 3 restaurace, a to Club House Resturant, Viva Maria Restaurant a pizzeria Maze. Všechny se inspirují kuchyní středomořských zemí a v jejich nabídce nechybí typická portugalská jídla.

Ostatní:

Resort nabízí různé druhy služeb jako např. prádelna, hlídání dětí, obchody, kyvadlová doprava, lékařská a veterinární péče. V resortu je možnost různého sportovního vyžití - golf, fotbal či vodní sporty. Hosté si mohou zaplatit lekce tenisu na jednom ze čtyř tenisových kurtů.