Hotel:

L'Albereta Relais & Chateaux se tyčí nad zvlněnými kopci a italskými vinicemi a leží pár kilometrů od jezera Iseo s nádherným výhledem na podhůří Alp a na město Franciacorta. Hotel byl postaven v 19. století a sídlí v pěti budovách včetně přestavěného statku.

Poloha:

Rezort leží 15 minut jízdy od jezera Iseo a 5,5 km od vlakového nádraží Borgonato-Adro. Do Brescie dojedete autem za 20 minut a do Milána je to 70 km. Letiště Bergamo je vzdáleno pouhou půlhodinu cesty autem, na letiště Milano-Malpensa cesta trvá cca 1 hod 15 min. 

Pokoje:

L'Albereta nabízí 38 pokojů a 19 apartmá, z nichž každé je jedinečně zařízené a zdobené jemnými freskami. Pokoje mají vlastní balkon, hydromasážní vanu. Vybraná apartmá se mohou pochlubit elegantními postelemi a jemnými mramorovými koupelnami.

Stravování:

L’Albereta má 3 restaurace zaměřující se na italskou kuchyni specializovanou na pokrmy z místních surovin. Nabízí také posezení v baru nebo na terase s krásnými výhledy na okolní přírodu, hory a vinice.

Ostatní:

Espace Chenot jsou léčebné a wellness lázně, které využívají tým 30 zdravotnických a wellness profesionálů, včetně lékařů, terapeutů a dietologů. Hydro-biontologické oddělení nabízí výběr vodoléčebných procedur, které stimulují průtok krve a tonizují tělo. Oblečení na zakázku a luxusní šperky můžete nakupovat v Bottega di Mariella. Procházku si můžete udělat do jednoho z vinařství Franciacorty a nebo si zahrát golf na jednom z nedalekých hřišť.