Hotel:

Luxusní pětihvězdičkový resort nabízí dokonalý odpočinek. Je zde vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u knihovny, bar u bazénu, bar a restaurace v golfovém klubu, restaurace „Grande Escolha“ servírující pokrmy místní kuchyně, moderní lázeňské centrum, masáže, léčebné a relaxační procedury, jacuzzi, hammam, posilovna, jízdárna, bazén, 18ti jamkové golfové hřiště, tenisové kurty a multifunkční sportovní hřiště, hlídání dětí, kongresové centrum s technickým vybavením, parkoviště pro auta a garáž pro hotelové hosty.

Poloha:

Hotel je postaven v neobyčejně krásném údolí obklopeném kopcovitou krajinou, kde se již od starověku pěstuje vinná réva. Nachází se přibližně 30 minut severně od mezinárodního letiště v Lisabonu a 20 minut od pláže Silver Coast. Špičkový resort je ideálním místem pro strávení klidné dovolené a hlavně pro golfisty, kteří v resortu naleznou velmi kopcovité hřiště.   

Pokoje:

151 luxusně zařízených pokojů a 203 apartmánů, klimatizace, sociální zařízení s vanou, sprchou, WC, vysoušečem vlasů a základními hygienickými potřebami trezorem, žehlící prkno, minibar, televize s kabelovým vysíláním, telefone, rádio budík, telefon s přímou provolbou, balkón, možnost dětské postýlky, Wi-Fi internetové připojení.

Stravování:

Snídaně podávané formou bohatého bufetu, lze dokoupit večeře také formou bufetu.

Ostatní:

Mistrovské 18-ti jamkové golfového hřiště přímo u hotelu, driving range, putting green, golfový obchod, půjčovna golfového vybavení, vnitřní i venkovní bazén, posilovna, sauna, masáže, solárium. V okolí množství historických a kulturních památek (Sintra, Mafra, Óbidos).