Hotel:

Velmi komfortní hotel s celkovým počtem 518 pokojů se díky své bohaté nabídce dětských a sportovních aktivit hodí jak pro rodiče s dětmi, tak pro sportovní nadšence. K dispozici je hlavní restaurace venkovní i krytá, restaurace a la carte, lobby bar a dalších několik barů včetně baru u bazénu, dětská restaurace, knihovna, disko, konferenční místnost, amfiteátr, turecké lázně, služba hlídaní dětí, krejčovství, obchodní centrum (suvenýry, butiky, klenotnictví, foto servis...), půjčovna automobilů, motorek a jízdních kol.

Poloha:

Tento resort byl postaven na ploše více než 40 tisíc metrů čtverečných v oblasti Belek. Od mezinárodního letiště je vzdálen 27 km, od historického města Side 35 km a od městečka Kadriye 2,5 km. Hotel se nachází přímo na pláži.

Pokoje:

Všechny pokoje jsou klimatizovány, mají koupelnu s vanou, WC a vysoušečem vlasů, telefon s přímou provolbou, TV se satelitním příjmem, minibar (nealkoholické nápoje se doplňují každý den), trezor (za poplatek), pokojový servis (za poplatek), balkon s výhledem na moře.

Stravování:

Hosté mohou využít nabídky hlavní restaurace s bufetovým menu, dále 3 restaurací a la carte (asijská, italská a gril BBQ). Dále je v areálu 5 barů s bohatou nabídkou místních i zahraničních nápojů. Ultra All inclusive zahrnuje snídani, pozdní snídani, oběd, večeři, svačiny - občerstvení u bazénu a na pláži, Nomádský stan s tureckými specialitami, kávu a zákusek, půlnoční občerstvení, místní a vybrené zahraniční alkoholické a nealkoholické nápoje. 

Ostatní:

2 venkovní bazény, dětský bazén se 3 skluzavkami, jeskyně Ali Baba, krytý bazén, kanoe, šlapadla, minigolf, 4 tenisové kurty (2 s betonovým povrchem a 2 s antukou), stolní tenis, plážový volejbal, basketbal, gymnastika, vodní gymnastika, step aerobic, lukostřelba, šipky, mini fotbal, fitness, za poplatek banán, vodní lyže, ringo, parasailing, potápěčská škola, surfování, výuka tenisu, jízda na koni, paintball, biliár, procedury v tureckých lázních. Dále zdarma kursy břišního tance, vaření, kreslení, ruční práce, společenské hry, bohatý celodenní animační program pro děti i dospělé, mini klub pro děti 4-12 let, klub pro juniory 13-16 let.