Hotel:

Moderní hala s recepcí, hlavní bufetová restaurace, snack restaurace Libio, 5 a la carte restaurací 8 barů, kavárna, WiFi, minimarket, butiky, konferenční prostory, vnitřní bazén, fitness, SPA, velký bazén s lehátky a slunečníky, plážové osušky, lehátka a slunečníky na pláži, bazén se skluzavkami a tobogány, animační a zábavní programy, šipky, aquaerobic, stolní tenis, plážový volejbal, zumba, jóga, pilates, fotbalové hřiště, turecké lázně, sauna.

Poloha:

Tento luxusní resort s 5* servisem se nachází na turecké riviéře v letovisku Belek, s nádherným výhledem na moře, obklopen borovicovými háji, v kouzelné zahradě o rozloze 900 tis.m2, v docházkové vzdálenosti od velmi navštěvovaných archeologických nalezišť, jako je Aspestos a Perga, elegantního střediska Antalya nebo přírodních krás, vodopádů Kursunlu.

Pokoje:

Prostorné pokoje s koupelnou, WC, klimatizace, WiFi, trezer, telefon, minibar (doplňovaný), vysoušeč vlasů, konvice na kávu a čaj, balkon. Základní pokoje s výhledem do zahrady (garden superior room), za příplatek superior pokoje s výhledem na bazén nebo s částečným výhledem na moře, swimm up superior room - pokoje se vstupem z terasy do bazénu. Další kategorie na vyžádání (garden suite, suite seaview nebo duplex family suite, suite se vstupem do bazénu).

Stravování:

Formou ultra all inclusive: neomezená konzumace nealkoholických, místních i dovozových alkoholických nápojů po 24 hodin, dle otevírací doby jednotlivých barů, snídaně a pozdní snídaně 07,00-11,00 hod., oběd 12,30-14,30 hod., večeře 19,00-21,30 hod., noční bufet - snack, polévky 00,00-07,00 hod., pečivo, zákusky v patisserii 13,00-19,00 hod., à la carte restaurace - nutná rezervace a poplatek 15 eur v italské, asijské, libanonské, rybí a steak bez poplatku, doplňovaný minibar denně, sporty dle nabídky.

Ostatní:

V ceně all inclusive: fitness centrum vč. venkovní části, aerobic, joga, pilates, vodní pólo, aqua gymnastika, plážový volejbal, basketbal, stolní tenis, šipky, sauna, turecké lázně, parní lázně a sněhová kašna Každodenní zábavní programy pro dospělé. Vstup na diskotéku vč.nápojů. Za poplatek: 2 osvětlené tenisové kurty (tvrdý nebo jílový povrch), půjčení raket a míčků, kulečníkové stoly, 2 profesionální fotbalová hřiště, 18 jamkové golfové hřiště "Kaya Eagles", putting green, driving range, windsurfing (s licencí), katamarány (s licencí), potápění, vodní lyže.