Hotel:

Nádherný zcela nový luxusní hotel otevřený na jaře 2014 nabízí prvotřídní servis a komfortní ubytování. Skládá se z hlavní budovy a komplexu budov a vilek v zahradě. Součástí je hlavní restaurace, 11 barů, restaurace a la carte, kavárna, konferenční místnosti, obchodní arkáda. V zahradě jsou 2 bazény (jeden z nich pouze pro dospělé - od 15 let), aquapark. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů zdarma. V těsně blízkosti se nachází 180 metrů dlouhá písečná pláž s barem, lehátka, matrace a slunečníky zdarma.

Poloha:

Nádherný zcela nový luxusní hotel otevřený na jaře 2014 nabízí prvotřídní servis a komfortní ubytování. Nachází se u golfového hřiště Carya, které také patří k nejlepším v oblasti.

Pokoje:

Velmi luxusní a moderně vybavené pokoje, klimatizace, mini bar, trezor, LCD TV v obytné části pokoje, DVD přehrávač, sociální zařízení (vana, sprcha, WC, dvojité umyvadlo, LCD TV, vysoušeč vlasů, župan, pantofle), telefon s přímou provolbou, WIFI, uzamykatelná šatna.

Stravování:

Velmi bohaté all inclusive po celý den. Vedle hlavní restaurace s menu ve formě bufetu rezort nabízí 3 restaurace a la carte s tureckými, italskými a asijskými specialitami, dále restaurace s menu z ryb a mořských plodů a steakhouse. Dále je možno využít nabídky 8 barů s bohatou nabídkou místních i zahraničních nápojů, nebo jednoho ze 4 snack barů či místní vyhlášené cukrárny. V ceně je zahrnuto velmi bohaté all inclusive po celý den.

Ostatní:

K dispozici je 6 antukových tenisových kurtů a fitness centrum, krytý a venkovní bazén pro dospělé a děti, jeden bazén pro dospělé pouze (15+) a další v areálu rezidence Carya, stolní tenis, košíková, kick box, břišní tanec, zumba, pilates, fotbal a vodní pólo. Letní aktivity za poplatek: windsurfing, banán, parasailing, jet-ski. Regnum Carya Lázeňské centrum se může pochlubit 2 tureckými lázněmi, parní lázní, 2 saunami a 11 Therapy pokoji, dále nabízí vitamínový bar a několik salonů krásy. V okolí několik golfových hřišť.