Hotel:

Hostům hotelu Sueno Hotels Deluxe Belek je k dispozici 24 hodinová recepce, 6 a la carte restaurací, hlavní all inclusive restaurace Akasya, cukrárna, kavárna a 13 barů. Hotel má 426 pokojů, golfový obchod, kino, amfiteátr, recepci se směnárnou, WIFI připojení v celém areálu hotelu, konferenční místnosti, půjčovnu aut, lékaře, dětský klub 1–15 let (1–3 roky s dohledem rodičů), prádelnu, venkovní bazény, vyhřívaný bazén v hotelové botanické zahradě, bazén se skluzavkami a tobogánem. Celková plocha bazénů zaujímá 7000 m2. Rozsáhlá 220 metrů dlouhá písčitá pláž přímo u hotelu. Pro všechny hosty jsou zdarma k dispozici slunečníky, lehátka, plážové osušky i WIFI připojení.

Poloha:

Luxusní hotelový komplex Sueno Hotels Deluxe Belek rozléhající se na 100 000 m2 se nachází v jedné z nejoblíbenějších oblastí Turecka – Belek. Hotel nabízí služby na nejvyšší úrovni, nádherné, zbrusu nové pokoje, což je spolu s umístěním a příznivým podnebím dokonalým místem pro Vaši dovolenou, nejen golfovou.

Pokoje:

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny manželskou postelí s možností přistýlek, balkónem či terasou, klimatizací, telefonem s přímou provolbou, trezorem, minibarem, TV se satelitním příjmem, setem na přípravu kávy a čaje. V prostorné koupelně nalezneme vanu, WC, vysoušeč vlasů a telefon.

Stravování:

Deluxe All Inclusive program 24 hodin: Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Snack během dne, ovocný snack, noční snack a polévka. Zmrzlina, káva, čaj, zákusky, koláčky. Denně doplňovaný minibar drobným občerstvením a nealkoholickými či alkoholickými nápoji. Neomezené množství nealkoholických i alkoholických vybraných místních nápojů v restauracích a barech dle jejich otevírací doby.

Ostatní:

Hotelový komplex Sueno Hotels Deluxe Belek nabízí nepřeberné možnosti sportovních, relaxačních a poznávacích aktivit počínaje animačními programy, živou hudbou, tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm, stolním tenisem, saunou, jacuzzi, kinem či lekcemi golfu konče. Hotel disponuje vlastním aqua parkem a tureckými lázněmi (hammam). Klienti mohou vyzkoušet kromě lázeňských procedur, tobogánů, bazénů také speciality regionální a mezinárodní kuchyně servírované v 7 hotelových restauracích či se vydat na poznávací výlet po okolí.