Hotel:

Velmi luxusní resort s prostornými pokoji a krásným výhledem na přilehlé golfové hřiště a na azurové Středomoří. Hostům jsou k dispozici parní lázně, krytý bazén, hammam a sauna. Za poplatek jsou různé masáže a kosmetické ošetření přímo v lázeňském centru. Dále je zde možné provozovat aerobik, basketbal, plážový volejbal, bocca, lukostřelbu, šipky, kanoistiku, horolezectví, surfování a jachting, tenis, stolní tenis a vodní aerobik.

Poloha:

Hotel leží přímo na mírně se svažující písečné pláži, vedle sesterského hotelu Voyage Belek. Letiště v Antalyi je vzdáleno 35 km, centrum Antalye 45 km a centrum Beleku 1 km.

Pokoje:

Hotel nabízí suity s plně vybavenou koupelnou s WC, sprchovým koutem a vanou včetně vířivky, klimatizací, minibarem, trezorem, kávovarem, LCD TV se satelitem, připojením na internet a balkónem. K dispozici jsou pokoje jak s výhledem na moře, tak do zahrady. V pokojích vyšší kategorie je navíc vířivka.

Stravování:

V ceně zahrnuto velmi bohaté all inclusive. V hotelu je k dispozici hlavní restaurace s menu mezinárodní kuchyně, dále 6  restaurací a la carte včetně steak house nabízejících speciality turecké i mezinárodní kuchyně, sushi bar a bar Circa, kde je bohatá nabídka nápojů doprovázena tanečními a hudebními vystoupeními. Vedle restaurací a barů je v areálu jedna čokoládovna, cukrárna, ovocný a zmrzlinový bar.

Ostatní:

 Sportovním nadšencům jsou k dispozici dvě profesionální fotbalová hřiště, 9 tenisových kurtů, kompletně vybavená posilovna, 18-jamkové golfové hřiště špičkové kvality. Dále lze využít nabídky vodních sportů na pláži - vodní gymnastika, vodní pólo, surfování, vodní lyžování nebo potápění. V hotelu je také fitness centrum a přímo u hotelu je 18 jamkové golfové hřiště. Součástí rezortu je také spa zóna - turecké lázně, 2 sauny, široká nabídka masáží, speciální programy na hubnutí. Pro děti nabízí hotel bohatou škálu aktivit - kromě mini a junior klubu zde byl postaven i Dinoland nebo samostatný dětský svět s mnoha atrakcemi.