Hotel:

Tento luxusní resort se nachází u řeky mezi borovicovými lesy. Nabízí 9 venkovních bazénů, 2 kryté bazény, aquapark s tobogány, lázně s kompletní nabídkou služeb a fitness centrum. Může se pochlubit také 1 km dlouhou soukromou pláží v odlehlé části.

Poloha:

Na letiště v Antalyi to máte 30 km. Historická část Kaleici města Antalya se rozkládá 40 km odtud.

Pokoje:

Titanic Deluxe Belek poskytuje moderní pokoje s LED TV, centrální klimatizací, minibarem s bezplatnou konzumací alkoholických i nealkoholických nápojů a balkonem s výhledem do zahrady nebo v některých případech na řeku.

Stravování:

Velmi boahté all inclusive. K zázemí patří bufetová restaurace s částí pro děti a 4 a la carte restaurace, kde jsou podávány vybrané pokrmy turecké a italské kuchyně i speciality z plodů moře. Na místě je i několik barů.

Ostatní:

Relaxovat mohou hosté v turecké lázni nebo se vydat na výlet po řece soukromou loďkou. Rozsáhlé lázeňské centrum zahrnuje kryté i venkovní prostory. V blízkosti má resort Titanic Deluxe Belek soukromý sportovní areál s 8 tenisovými kurty a 3 profesionálními trávníkovými fotbalovými hřišti, golfové hřiště s 27 jamkami.