Hotel:

Moderně zařízený hotel s unikátním designem a ve skvělé lokalitě nabízí svým hostům veškerý možný komfort. Ubytování je možné v celkem 575 pokojích mnoha typů, k dispozici jsou standardní pokoje, několik druhů suitů a vily s přímým přístupem k bazénu. Pro každého hosta je při příjezdu připraven uvítací drink v podobě šampaňského nebo čerstvého džusu. V areálu je možné navštívit několik restaurací a barů, lázeňské a obchodní centrum, internetovou kavárnu, k dospozici je bohatá nabídka volnočasových aktivit a soukromá hotelová pláž. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou u bazénů a na pláži zdarma.

Poloha:

Luxusní hotelový komplex s velmi zvláštní a unikátní architekturou se nachází přímo u krásné písečné pláže v prestižním turistickém letovisku Belek, cca 45 km od centra Antalye a cca 35 km od letiště.

Pokoje:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, centrální klimatizace s individuálním ovládáním, TV s kabelovým připojením, internetové připojení (za poplatek), telefon s přímou provolbou, mini bar (doplňován 1x denně nealkoholickými nápoji a pivem), vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů, WC), bezpečnostní schránka (za poplatek), balkón či terasa, za příplatek výhled na moře.

Stravování:

Stravování je formou ultra all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, během dne lehké občerstvení, odpolední káva/čaj a pečivo, půlnoční občerstvení, pokojový servis (24 hodin denně), neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a alkoholických nápojů místní výroby a vybraných importovaných 24 hodin denně.

Ostatní:

Hotel nabízí bohatý animační program. Ze sportů je k dispozici např. stolní tenis, vodní polo, plážový volejbal, badminton, lukostřelba, šipky či basketbal. Využít lze také nabídky plážových sportů (např. windsurfing, šlapadla či vodní lyže). Dále je možné účastnit se lekcí jógy či pilates v rámci profeionálního aerobic programu. Hotel také nabízí bowlingové dráhy, 7 billiardových stolů či videohry na velkoplošných obrazovkách. Pro děti je připraven speciální program organizovaný profesionálními animátory.Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy.