Hotel:

Luxusní pětihvězdičkový resort se nachází necelé dvě hodiny od Bangkoku a je domovem 156 pohodlných a prostorných pokojů, apartmá a vil, doplněných uznávanými restauracemi a lázněmi. Resort kombinuje tradiční thajský styl a moderní design, chlubí se třemi plaveckými bazény, 2 restauracemi, 1 salonkem, soukromou pláží a zelenými tropickými zahradami - klidnou oázou, která je ideální pro relaxaci.

Poloha:

Resort se nachází u pláže, jen kousek autem od města Pattaya se spoustou atrakcí. Hotel zajišťuje zdarma kyvadlovou dopravu do centra Pattayi, které je vzdálené jen 3 km. 

Pokoje:

Pokoj typu Garden View 

Prostorné a pohodlné pokoje s vlastním balkonem, odkud si můžete vychutnat nádherný výhled do zahrady. Místnost je stylově navržena v tradičním thajském stylu a nabízí moderní vybavení včetně pohodlných stolků se zařízením na přípravu čaje a kávy, CD / DVD přehrávače a vysokorychlostní připojení k internetu.

Stravování:

Elements restaurant - servíruje thajskou, asijskou a mezinárodní kuchyni s výhledem na Thajský záliv. 

Restaurace Infiniti - podává večeře ve stylu středomořské kuchyně. 

Latitude By The Beach - umožňuje bezkonkurenční výhled na pláž a oceán z pohodlí nově zrekonstruovaného salonku, v nabídce jsou tropické osvěžující koktejly, kvalitní vína nebo ledově vychlazené pivo.
 

Ostatní:

Hostům jsou k dispozici 3 bazény, soukromá pláž, 2 restaurace, 1 salonek, lázně, fitness centrum, kurzy vaření thajské kuchyně.