Hotel:

Je považován za jeden z nejlepších 5hvězdičkových hotelů na světě, nedávno zrekonstruovaný palác Al Bustan má skvělou polohu na 1 km úseku soukromé pláže, zasazené do 200 hektarů svěží zelené krajiny a podpořené výhledem na strmé hory. Pokoje jsou vybavené špičkovým vybavením, luxusním nábytkem a všude tam, kde se podíváte, nejkrásnějším výhledem. Kromě nádherného bazénu, velkého množství vodních sportů na pláži a tenisové vesničky, je hotel domovem čtyř gurmánských restaurací. 

Poloha:

Resort má skvělé umístění mezi Ománským zálivem a pohoří Al Hajar. Doba transferu z letiště Muscat je 40 minut.

Pokoje:

250 pokojů a apartmá. Vše s klimatizací, soukromým balkonem, satelitní TV, DVD / CD přehrávačem, telefonem, připojením k internetu, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, denně doplňovaným ovocem a minerální vodou. Denní místní noviny, trezor , žehlička a žehlicí prkno a vysoušeč vlasů. Deluxe pokoje jsou s výhledem na hory s 1 manželskou postelí velikosti King nebo 2 samostatnými postelemi, maximálně pro 3 dospělé nebo 2 dospělé a 1 dítě.

Stravování:

Možnost polopenze: zahrnuje snídani, oběd nebo večeři v hlavní restauraci formou bufetu. Pokud si hosté přejí stolovat v jiných restauracích, za určitých podmínek je to možné. 

Ostatní:

Hostům jsou k dispozici 4 restaurace, 1 bar a jeden lobby lounge. 50 metrů dlouhý infinity bazén s regulovanou teplotou, 4 laguny, 1 dětský bazén s tobogány. Lázně Six Senses Spa, fitness centrum, vodní sporty včetně kajaku a šnorchlování. Tenisová vesnice se 4 kurty, dětské hřiště, kosmetický salon, květinářství. Bezplatná kyvadlová doprava do Muttrah Souk.