Hotel:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace pro servírování snídaní a večeří formou bufetu, 4 tématické restaurace s obsluhou („Cilantro“ s pokrmy italské kuchyně, „Selcuk“ s pochoutkami místní turecké kuchyně, „Traders Spice“ s asijskou kuchyní, „Palm Pavillion & Grill“ s výborným masem a rybami z grilu) s nutnou rezervací, 4 bary („Bits & Bites“ snack a koktejl bar u bazénu, „The Dome Café“ s výběrem mnoha druhů káv a zákusků, „Putters Bar“ pro golfisty s originální golfovou výzdobou, „Mez Zeh Lounge“ s malým občerstvením typu „Tapas“, široký komplex bazénu propojený lagunami a lázeňské centrum, krytý bazén, dětské brouzdaliště, písčitá pláž s oblázky (lehátka a slunečníky zdarma), konferenční místnosti s moderním technickým vybavením.

Poloha:

Velmi luxusní hotel je umístěn přímo u krásné písečné pláže a golfového klubu Antalya Golf Clubu se dvěma 18 jamkovými hřišti. Patří do mezinárodní sítě hotelů Kempinski poskytujících hostům komfort a pohodlí na nejvyšší úrovni, je postaven v moderním stylu s prvky turecké národní architektury. Nachází se v letovisku Belek přibližně 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Hotel doporučujeme nejnáročnější klientele.

Pokoje:

Luxusní a prostorné dvoulůžkové pokoje superior s možností ubytování maximálně 2 osob a miminka jsou komfortně a útulně vybaveny, mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou a vanou, vysoušeč vlasů, WC, základní hygienické potřeby včetně županu a pantoflí), TV se satelitním příjmem, hudební kanály, internetové připojení, telefon s přímou provolbou, minibar (nealkoholické nápoje a pivo zdarma), trezor (za poplatek), balkon.

Stravování:

Hotel nabízí služby all inclusive. Je zde celkem 5 restaurací - dvě restaurace a la carte (Cilantro s nabídkou z italské kuchyně a Trader's s asilskými specialitami), bufetová restaurace Lale se specialitami mezinárodní kuchyně a Palm Pavilion grill s masem a rybami připravovanými na grilu. Dále jsou k dispozici 3 bary s bohatou nabídkou nápojů, samozřejmostí je 24hodinová pokojová služba. Hotel nabízí také speciální službu servírování soukromé večeře v pavilonech na pláži. Snídaně i večeře jsou podávány formou velmi bohatého bufetu. Lze využít i restaurace a al carte. Vzhledem ke kategorii hotelu je vyžadován přiměřený oděv.

Ostatní:

Zdarma občasné programy v lobby baru (piano, živá hudba), 3 tenisové kurty (osvětlení a vybavení za poplatek), turecké lázně (procedury za poplatek), sauna, fitness. Za poplatek potom vodní sporty na pláži včetně potápění, golfové hřiště v blízkosti hotelu (shuttle servis zdarma), lázeňské a relaxační centrum (thalasso terapeutické procedury, několik saun, vyhřívaný bazén se slanou vodou, vířivka, různé druhy masáží, pravý Otomanský hammam.