Hotel:

Velmi luxusní hotelový komplex se skládá ze dvou hlavních budov a 97 vilek, má dvě hlavní restaurace, tři restaurace s obsluhou, 8 barů, divadlo, hlavní bazén s mořskou vodou, bazén v areálu vilek, moderně zařízené konferenční místnosti, krytý bazén a dokonale vybavené lázeňské centrum Serenity Sanita Spa, které se rozkládá na rozloze 3.500 m2.

Poloha:

Hotel se nachází v rozlehlé zahradě, u pláže a v blízkosti golfových hřišť. Je součástí komplexu s hotely Gloria Golf a Gloria Verde. Vzdálenost od letiště je cca 40 km a cca 50 km je do centra města Antalya.

Pokoje:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v hlavních budovách mají plazmový televizor, klimatizaci, minibar, trezor, bezdrátový internet WI-FI, koupelnu s vířivou vanou a zvlášť sprchu, WC a balkon nebo terasu s výhledem na moře a do zahrady. K dispozici jsou studia ve vilkách se 2 až 3 ložnicemi (na vyžádání).

Stravování:

Celodenní stravování formou all inclusive s vyhlášenou kuchyní. 

Ostatní:

Tři golfová hřiště (2x 18 jamek a 1x 9 jamek), fotbalový komplex se 2 hřišti s umělým osvětlením, diskotéka, dětský klub, 4 tenisové kurty, animační programy, posilovna, sauna, bowling, zábavní centrum pro děti i dospělé, široká nabídka masážích a relaxačních programů a vodní sporty na pláži.