Hotel:

Hotel nabízí hostům velmi příjemné a komfortní ubytování ve 228 standardních pokojích, 15 rodinných pokojích, 8 De Luxe suitách s jacuzzi, 2 Grand De Luxe suitách s jacuzzi, 80 vilách Junior Suite s jacuzzi a verandou s přímým vstupem do bazénu a 48 standardních vilách s balkóny. Dále jsou tu 4 restaurace nabízející pokrmy turecké, středomořské a mezinárodní kuchyně (2 restaurece s bufetem, 2 restaurace a la carte), 8 barů (jeden z nich otevřený 24 hodin denně), velké lázeňské centrum nabízející nepřeberné množství léčebných a relaxačních procedur a množství sportovních aktivit, internet cafe, přírodní divadlo, TV místnost, kino (jen v zimních měsících), kryté parkoviště, 5 bazénů se skluzavkami a vodopády o výměře 2.750 metrů čtverečních s lehátky a slunečníky zdarma, dětský koutek, velké konferenční centrum s moderním technickým vybavením až pro 1.000 osob.

Poloha:

Velmi luxusní nový prázdninový resort se nachází v letovisku Belek zhruba 30 minut od mezinárodního letiště v Antalyi. Zdejší oblast zalitá sluncem, s křišťálově čistým mořem, krásnými plážemi a bohatou historií patří mezi nejkrásnější kouty ve Středomoří.

Pokoje:

228 pokojů je vybaveno klimatizací, telefonem s přímou provolbou, přípojkou na internet, TV se satelitním příjmem a placenými kanály, rádiem, minibarem, trezorem, systémem zamykání dveří na elektronickou kartu, koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, županem, pantoflemi, hygienickými potřebami, reproduktorem propojený s televizí, telefonem. Pokoje mají vlastní balkón, 95% z nich má výhled na moře.

Stravování:

De Luxe All Inclusive zahrnuje snídani, pozdní snídani, oběd a večeři formou bufetu, občerstvení během dne, kávu a zákusek, gözleme, turecké speciality, večeři v restauraci a la carte, půlnoční občerstvení, místní a vybrané zahraniční alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlinu, pokojový servis 24 hodin denně.

Ostatní:

5 bazénů (1 krytý a 1 venkovní, 2 bazény s jacuzzi propojené velkým vodopádem, 1 bazén se 3 skluzavkami a 1 bazén jen pro hosty ubytované ve vilách, 2 sekce v bazénech upravené speciálně pro děti), sauna, turecké lázně, pára, turecké lázně se speciálními bazény, lázeňské a kosmetické centrum včetně balneocentra a alternativní medicíny, šoková sprcha a sprcha se speciálními tryskami, jacuzzi, masáže, fitness, 3 tenisové kurty s osvětlením, plážový volejbal, fotbal, basketbal, aerobic, step, stolní tenis, motorové vodní sporty na pláži, vodní polo, windsurfing, vodní lyže, banán, parasailing, kanoe, šlapadla, katamarány, ringo, biliard, bowling, play station a golfová hřiště v blízkém okolí.