Hotel:

Komplex je složen ze šestipatrové hlavní budovy se 4 výtahy a z 5 dvou nebo tříposchoďových vilových bloků. Hostům slouží vstupní hala, hlavní restaurace s terasou, restaurace a la carte – Sini Restaurant servírující turecké speciality, A Casa Restaurant (speciality Jižní Ameriky), Limones Restaurant (italské speciality), Mermaid Restaurant (mořské plody), lobby Bar, Olympic Bar, Vitamin Bar, Café Turk, bar na pláži a u bazénu, Hoopoe bar, open air disco, půjčovna automobilů, směnárna, prádelna, čistírna, internet café, parkoviště, obchody (kožešnictví, zlatnictví, butik, koberce, foto servis, prodej stříbra), dětský koutek, sekretářské služby (telefon, fax, kopírka).

Poloha:

Hotelový komplex se nachází v Beleku asi 25 km od mezinárodního letiště v Antalyi přímo u písečné pláže a v blízkosti několika golfových hřišť.

Pokoje:

Celkem 434 pokojů má individuálně ovladatelnou klimatizaci, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, telefon s přímou provolbou, minibar, trezor, koupelnu se 2 umyvadly, vanou, odděleným sprchovým koutem, WC a vysoušečem vlasů, balkón nebo terasu, možnost zapůjčení županů.

Stravování:

Hosté mohou navštívit jednu ze 4 a la carte restaurací – Sini Restaurant (turecká kuchyně), A Casa Restaurant (speciality Jižní Ameriky), Limones Restaurant (italské speciality), Mermaid Restaurant (čerstvé ryby mořské plody), dále dvě restaurace bufetového typu. K dispozici je také 7 barů, včetně baru na pláži a u bazénu a nočního disco baru. All Inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, pozdní snídani, aperitiv, kávu a zákusek, půlnoční občerstvení, občerstvení během dne, zmrzlinu, dětskou restauraci, místní a vybrané zahraniční nealkoholické a alkoholické nápoje 10:00 – 03:00.

Ostatní:

V hotelu je k dispozici venkovní bazén se dvěma skluzavkami, krytý vyhřívaný bazén, 1 venkovní bazén a dětský bazén hluboký 40 cm ve vilové části, fitness, 3 tenisové kurty (křemičitý písek s umělou trávou), stolní tenis, lukostřelba, plážový volejbal, basketbal, mini fotbal, aerobic, gymnastika, strečink, kurzy joggingu a běhání, šipky, vodní lyže, jet ski, parasailing, banán, surf, katamarán, kanoe, vodní basketbal, vodní pólo, šlapadla, biliár, elektronické hry, dáma, šachy, backgammon, karetní hry. Hotel nabízí také celodenní animační programy, show v amfiteátru, živou hudbu, open air kino (v provozu dle sezóny a počasí), Sirene fun club pro děti 4-12 let a 13-16 let, Game Park, turecké lázně a masáže.